KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14886185
nr 1488 6185
Göran Folcker
(1920-2000), Sverige
"Buss" 1996,43x60 cm, yttermått inklusive ram: 69x84, akvarell. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:01:10
1/9 21:24:39
100 kr
2/9 11:25:41
Göran Folcker
Läs mer om Göran Folcker